Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


در این بخش آسمونی نحوه تعمیر فایل های آرشیو را با استفاده از ابزار های مختلف به شما آموزش می دهیم تا در زمانی که با ارور مواجه شدید بدانید که باید چه کاری انجام دهید. آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP را در ادامه می خوانید.

5 Repair RAR and Zip files آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP

آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP

برای همه کاربران تا به حال پیش آمده که بخواهند یک فایل آرشیو (ZIP و یا RAR) را استخراج کنند اما موفق به انجام این کار نشده اند زیرا فایل آسیب دیده. زمانی که یک فایل آرشیو ناقص و یا آسیب دیده باشد استخراج نخواهد شد و پیغام ارور خواهد داد. در این پیغام ارور قید خواهد شد که یا فایل آسیب دیده و یا رمز فایل آرشیو که وارد کرده اید نادرست است.

نکته مهم: قابلیت تعمیر فایل های فشرده در صورتی عمل میکند که فایل مورد نظر با قابلیت Recovery Record فشرده شده باشد.

روش اول آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP: تعمیر فایل آرشیو با استفاده از نرم افزار WinRAR

یکی از قابلیت های فراوان نرم افزار WinRAR، قابلیت تعمیر فایل های آرشیو آسیب دیده است. جهت تعمیر فایل آرشیو مورد نظر با استفاده از نرم افزار WinRAR مراحل زیر را طی کنید:

  1. نرم افزار WinRAR را اجرا کنید و سپس به مکان فایل آرشیو مورد نظر خود بروید.
  2. فایل مورد نظر را هایلایت کنید و سپس گزینه ی “Repair” را از طریق منوی بالایی نرم افزار کلیک کنید.
  3. یک پنجره جدید باز خواهد شد که در آن میتوانید مکانی که فایل تعمیر شده در آن خواهد رفت را تعیین کنید. پس از تعیین مکان مورد نظر OK را کلیک کنید.
  4. پس از اتمام تعمیر فایل، به مکانی که تعیین کرده بودید بروید و سپس فایل مورد نظر که هم اکنون تعمیر شده را استخراج کنید.

فایل تعمیر شده معمولا با نام پیشوند Fixed یا Rebuilt ذخیره میشود.

 روش دوم آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP: استفاده از نرم افزار های تعمیر فایل های آرشیو

استفاده از نرم افزار های تعمیر فایل های آرشیو برای تعمیر اینگونه فایل ها نیر مناسب است. شما با استفاده از این نرم افزار ها میتوانید فایل های آرشیوی که تا حد زیادی آسیب دیده اند و توسط نرم افزار WinRAR قابل تعمیر نیستند را، تعمیر کنید.

نرم افزار تعمیر فایل های فشرده آسیب دیده – Remo Repair Zip

نرم افزار تعمیر فایل های فشرده – GetData Zip Repair

نرم افزار تعمیر فایل های فشرده – Advanced Zip Repair

6 Repair RAR and Zip files آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP

روش سوم آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP: فقط استخراج فایل های سالم

اگر فایل آرشیو شما دارای فایل یک تکه نبوده و دارای تعداد فراوانی فایل های کوچک است، میتوانید با استفاده از این روش فقط فایل های سالم درون آرشیو را استخراج کنید:

  1. بر روی فایل آرشیو مورد نظرتان راست کلیک کنید و سپس گزینه ی “Extract Files” را از بین گزینه ها انتخاب کنید تا یک پنجره جدید باز شود.
  2. در بخش “Extraction Path and Options” تیک گزینه ی “Keep Broken Files” را بزنید.
  3. گزینه ی OK را کلیک کنید.

تست مدلینگ شامل چه مواردی است؟

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


مدل شدن و فعالیت در دنیای پر از کشش و جاذبه مدلینگ، برای خیلی از خانم ها و آقایان به یک رویا تبدیل شده است. البته این رویا کاملا دست یافتنی است و می توان با کمی تلاش و هوشمندی به آن دست یافت ولی واقعیت این است که ممکن است برای خیلی ها هم دست یافتنی نباشد. زیرا این شغل هم مانند مشاغل دیگر، نیاز به استعدادها و توانمندی های مخصوصی دارد که باید حتما از قبل با آن آشنا باشید تا با چشمانی باز، به دنبال آن بروید. آیا می دانید تست مدلینگ شامل چه مواردی است؟ این بخش آسمونی در این مورد صحبت می کند.

3 Modeling test تست مدلینگ شامل چه مواردی است؟

تست مدلینگ شامل چه مواردی است؟

اول باید بدانید مدلینگ چیست و دقیقا چگونه کاری است؟

قبل از شروع هر کاری، باید از خود بپرسید که آیا واقعا به ان علاقه دارید یا اینکه جذب حواشی آن شده اید و از دل کار خبر ندارید؟ پاسخ این سوال می تواند راه را برایتان مشخص کند. مدلینگ یعنی تبلیغ و شناساندن یک محصول و کالا از طریق شما به دیگران که می تواند دردسرهای خاص خودش را داشته باشد.

 یکی از مواردی که باید به ان فکر کنید، این است که این شغل، ثابت نیست و می تواند درآمدی متغیر را برایتان ایجاد کند. ضمن اینکه باید همیشه آمادگی لازم برای کار (مخصوصا اینکه در این شغل، سرحال و جذاب بودن صورت و اندام خیلی مهم است) را داشته باشید و به مکان های مشخصی که برایتان تعیین می کنند، بروید. در حرفه مدلینگ ، شما باید برای حفظ شرایط بدنی و چهره خود، تلاش فراوانی کنید و هزینه های زیادی را بپردازید.

شرایط وزن و قد مدلینگ باید در محدوده مشخصی باشد

یکی از مهم ترین شرایط که  ممکن است خیلی از علاقمندان را با محدودیت مواجه کند، قد و وزن آنهاست که در حرفه مدلینگ بسیار مهم است و صاحبان این مشاغل، هرگز هم از آن کوتاه نخواهند آمد. چون تبلیغات اصول خاص خودش را دارد و برای شغل مارکتینگ، مهم ترین تعریف، جذاب بودن تبلیغ کننده آن است که اگر محصول، لباس و اکسسوری هم باشد، بسیار بیشتر روی آن تاکید دارند.

شرط قد و وزن مدلینگ برای دختران

قد بین ۱۷۰ تا ۱۸۰ سانتی متر و وزن بین ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم (سایز ۳۴ تا ۳۶)

شرظ قد و وزن مدلینگ برای پسران

قد بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتی متر و وزن بین ۶۵ تا ۷۵ کیلوگرم (اندام عضلانی و ورزیده، بیشتر مورد توجه است).

نکته:

البته در ایران به دلایلی، حرفه مدلینگ بیشتر به صورت مدل عکس (PHOTO MODEL) است به این صورت که مدل مورد نظر با حضور در یک آتلیه یا استودیو برای گرفتن شات های حرفه ای آماده می شود که کار کردن به این صورت، خیلی حساسیت های جهانی درباره قد و وزن را ندارد و فقط داشتن چهره ای جذاب (بیشتر روی چهره های طبیعی و دست نخورده تاکید می شود) و اندام و قد موزون و متناسب، مورد توجه است.

4 Modeling test تست مدلینگ شامل چه مواردی است؟

و اما شرط سنی مدلینگ

مدل بودن به صورت حرفه ای، می تواند یک شغل همیشگی باشد زیرا هر محصول و تبلیغی، یک جامعه هدف دارد و می توان با هر سن و سالی برای آن انتخاب شد، اما این واقعا محدود است. مدلینگ به آن معنایی که در دنیای غرب معنا دارد و برای بیشتر مدل ها فقط  کت واک (cat walk _نمایش زنده و عمومی) در نظر گرفته می شود نه تبلیغات تخصصی و فوتوگرافی های حرفه ای در استودیوهای مدرن و پیشرفته، یک شغل موقتی است و برای آن افرادی با سن ۱۶ تا ۲۰ سال را بیشتر به خدمت می گیرند.

البته مدلینگ کودک و نوجوان هم شرایط خاص خود را دارد که بیشتر روی جذابیت و توانایی های فردی در تبلیغ و انجام حرکات و ژست و… اتکا دارد.

برای مدل شدن باید چه کار کنیم و از کجا شروع نماییم؟

خب حالا که علاقه و شرایط قد و وزنی برای مدل شدن را در خود می بینید، نیاز دارید که اقدام اولیه برای مدل شدن را انجام دهید. می توان گفت که راه برای این کار باز است، زیرا تست گرفتن از افراد مختلف و پیدا کردن یک فرد واجد شرایط، دغدغه آژانس های مدلینگ و صاحبان تبلیغات و… است و اگر شما به آنها اعلام کنید که شرایط لازم را دارید، قطعا تست های لازم را از شما خواهند گرفت چون هر روز به چهره های جدید و جذاب، نیاز دارند.

پس کاری که شما باید انجام دهید، ثبت نام در مراکز و آژانس های مدلینگ، مد و تبلیغات است که هر روزه، هزاران آگهی را در پیج های مجازی، روزنامه ها و سایت های اینترنتی منتشر می کنند. فقط باید چند نکته را در در نظر بگیرید:

در پر کردن فرم های ثبت نامی، دقیق عمل کنید تا اطلاعاتی که به آنها می دهید با چیزی که بعدا در روز تست گیری و مصاحبه از شما می بینند، متفاوت نباشد.

منتظر یک مرکز تبلیغاتی نباشید و چند جا همزمان ثبت نام کنید و یا به صورت حضوری به آنها مراجعه کنید تا زودتر مورد بررسی قرار بگیرید.

فقط به آژانس های معتبر و ثبت شده اعتماد کنید زیرا سوءاستفاده از افراد علاقمند به این حرفه، بسیار گزارش شده است و پرونده های قضایی زیادی از شکایت آنها وجود دارد که متاسفانه تعداد آنها کم نیست.

موفقیت در حرفه مدلینگ

روی تناسب اندام و آمادگی جسمانی خود، تمرکز کنید و با داشتن تغذیه سالم و مناسب و همچنین ورزش کردن، شرایط بدنی خود را در حد ایده آل حفظ نمایید.

چهره شما خیلی مهم است و باید روی جنبه هی مختلف یک زیبایی طبیعی و دلنشین تمرکز کنید، مثلا مراقبت از پوست، خواب کافی و دوری از عواملی که چهره را خسته، گرفته و… می نماید.

خجالتی نباشید! بعد از داشتن استانداردهای اولیه، این مهم ترین اصل برای مدل شدن است. شما باید بتوانید حرکات و ژست های مختلف را بدون احساس خجالت و شرم، به نحو احسن انجام دهید و خواسته های عکاس و طراح بدن و ژست را به خوبی نمایش دهید که این علاوه بر خجالتی نبودن، نیاز به استعداد ذاتی نیز دارد، چون واقعا بعضی از افراد نمی توانند بدن و صورت انعطاف پذیری از خود نمایش دهند که در این حرفه ها (مخصوصا در ایران که بیشتر مانکن فوتو مورد توجه است) قطعا با شکست مواجه خواهند شد.

مشاغل وابسته به مدلینگ

اگر به شغل مدلینگ علاقه زیادی دارید و شرایط برای مدل شدن را ندارید یا به هر حال ممکن است نگران آینده شغلی و درآمدتان از این حرفه باشید، می توانید مشاغل وابسته به این حرفه را دنبال کنید که اتفاقا در دنیای امروز، چه در ایران و چه در خارج از کشور، به عنوان شغل های بسیار جذاب، لاکچری و موفقیت آمیزی به آنها نگاه می شود.

از سرمایه گذاری، طراحی لباس، عکاسی حرفه ای تا هنرنمایی در نقش یک دیزاینر مدل مو و آرایش، می توانند همگی در این صنعت پرجاذبه فعالیت داشته باشند.


چهره‌ ها در «نگاه نو» فیلم فجر رقابت می‌کنند / هدیه تهرانی و بابک حمیدیان رکورد دار بازی در این بخش

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


Faces compete in Fajr Films New Look چهره‌ ها در «نگاه نو» فیلم فجر رقابت می‌کنند / هدیه تهرانی و بابک حمیدیان رکورد دار بازی در این بخش

به گزارش آسمونی:بخش «نگاه نو» جشنواره فیلم فجر اگرچه محل رقابت کارگردان‌هایی است که اولین تجربه فیلمسازی خود را پشت سرگذاشته‌اند اما امسال به رقابت میان چهره‌های سرشناسی هم تبدیل شده است.

با انتخاب فیلم‌های بخش نگاه نو سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر توسط احمد امینی، محمد علی حسین‌نژاد، حسن خجسته، شاهرخ دولکو، بهروز شعیبی، حسین کرمی و رضا مقصودی ۱۰ فیلم به جشنواره راه‌ یافته‌اند که بیشتر آن‌ها کارگردان‌هایی شناخته شده‌ای دارند.

علاوه بر کارگردان‌ها، بازیگران مطرحی هم در این فیلم‌ها بازی کرده‌اند که برخی از آن‌ها طبق روال چند سال قبل‌شان از حضور در فیلم‌های اول کارگردان‌های جوان ابایی ندارند و اتفاقا حمایت هم می‌کنند.

در این بین بابک حمیدیان با بازی در سه فیلم و هدیه تهرانی با دو فیلم پیشتاز هستند.

«پالتو شتری»

مهدی علی‌میرزایی کارگردان فیلم «پالتو شتری» از فیلمسازان راه یافته به جشنواره امسال است که در اولین تجربه سینمایی‌اش سراغ ساخت یک فیلم کمدی به تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری رفته است.

این فیلم درباره یک دانشجوی رشته فلسفه است که پالتویی از پدرش به ارث برده و به پوشیدن آن وابسته شده است.

سام درخشانی، بانیپال شومون، بهاره کیان افشار، لیندا کیانی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، پریوش نظریه، علیرضا مهران، طوفان مهردادیان و رضا شیخ انصاری از بازیگران این فیلم هستند.

«جان‌دار»

فیلم بعدی بخش نگاه نو جشنواره امسال، «جان‌دار» به تهیه‌کنندگی کامران مجیدی است که توسط دو کارگردان یعنی حسین امیری‌دوماری ‌و پدرام پورامیری به طور مشترک ساخته شده است.

در این فیلم فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی، مسعود کرامتی، علی شادمان، گیتی قاسمی، محمدعلی محمدی و امیراحمد قزوینی بای کرده‌اند و در خلاصه داستان آن آمده است:‌ «بخدا اگه یه بار دیگه بگین شام چی شد، غذا چیه، همین وسط خودم رو دار می‌زنم که غذاخوردن یادتون بره. بابا از گشنگی نمردین که!؟»

«حمال طلا»

اما یکی از فیلم‌ اولی‌های مطرح سی‌وهفتمین جشنواره فجر تورج اصلانی است که فیلم «حمال طلا» را به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور ساخته است.

تورج اصلانی که بیشتر در عرصه فیلمبرداری سینما فعالیت داشته و از جمله فیلم‌هایی که مدیر فیلمبرداری‌ بوده به «آشغال‌های دوست‌ داشتنی»، «بغض»، «فصل گرگدن»، «سوت پایان»، «خواب سفید»، «سن‌پطرزبورگ»  و «بدرود بغداد» می‌توان اشاره کرد، اولین فیلم سینمایی خود را با بازیگرانی همچون سعید آقاخانی، ژاله صامتی، امید روحانی و علیرضا مهران به جشنواره معرفی کرده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:‌ رضا، حمال طلا است. شغلش رساندن طلا و جواهرات از کارگاه به مغازه است. یک روز در مسیر از او دزدی می‌شود و او باید غرامت بپردازد. او از دوستش لویی کمک می‌گیرد اما نوسانات بازار تهران اوضاع او را بدتر می کند.

«دیدن این فیلم جرم است!»

رضا زهتابچیان دیگر فیلمساز تازه سینما است که «دیدن این فیلم جرم است!» را به تهیه‌کنندگی محمد حمزه‌زاده ساخته است.

در این فیلم لیندا کیانی، امید آقایی، حسین پاکدل و حمیدرضا پگاه بازی کرده‌اند و در خلاصه داستانش هم آمده است: «فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم ولی امونم ندادند… صدای آژیراشون داره نزدیک می‌شه… الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا…»

«روزهای نارنجی»

یکی دیگر از فیلم‌های بخش نگاه نو جشنواره امسال اولین ساخته سینمایی آرش لاهوتی ـ مستندساز ـ است که در جشنواره‌های خارجی زیادی هم تا به حالا شرکت کرده و قرار است به زودی در جشنواره فیلم «پالم اسپرینگز» امریکا نمایش داده شود.

«روزهای نارنجی» به تهیه‌کنندگی علیرضا قاسمخان درباره «آبان»، زنی ۴۵ ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است.

هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، رویا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران این فیلم هستند

«زهر مار»

یکی دیگر از کارگردان‌های فیلم اولی و شناخته شده امسال سید جواد رضویان است که «زهر مار» را به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته است.

او همانند بیشتر آثار دیگری که در آن‌ها بازی کرده، فیلمی را در قالب طنز اجتماعی ساخته که سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند، رضا رویگری، حسین محب اهری از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

نکته قابل توجه این فیلم فیلمبرداری تورج اصلانی است که خودش در مقام کارگردان هم در این بخش فیلم دارد.

در خلاصه داستان «زهرمار» آمده است: «حشمت: فکر نمی کردم تاوان اشتباهم رو با تو پس بدم، لیلا: زهرمار …»

«سونامی»

دیگر فیلمساز بخش نگاه نو میلاد صدرعاملی است که نامش به واسطه پدر (رسول صدرعاملی) آشناست. او یکی از کارگردان‌هایی است که پس از پدرش وارد این عرصه شده است و احتمالا امسال پدر و پسر هر دو در جشنواره فیلم خواهند داشت.

میلاد صدرعاملی که در اولین تجربه به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی سراغ یک درام ورزشی رفته، در «سونامی» به چالش‌های رقابتی ورزشکاران پرداخته است.

 بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری از بازیگران این فیلم هستند.

«مسخره باز»

یکی دیگر از چهره‌های امسال که اولین تجربه کارگردانی خود را روانه جشنواره فجر کرده، همایون غنی‌زاده است که بیشتر در عرصه تئاتر، یک کارگردان مطرح محسوب می‌شود.

کارگردان نمایش‌های «ملکه زیبایی لی‌نین»، «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» و «کالیگولا» که چند سال قبل هم در فیلم «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی بازی کرده بود، «مسخره‌باز» را به تهیه‌کنندگی علی مصفا ساخته است.

در این فیلم علی نصیریان، هدیه تهرانی، ‌فرهاد اصلانی، ‌صابر ابر، بابک حمیدیان، محسن حسینی، مهدی کوشکی، خسرو بامداد، ایرج ذبیحی بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان «مسخره باز» آمده است: «تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم.»

«معکوس»

کارگردان فیلم اولی دیگری که سال‌هاست بازیگری در سینما را تجربه کرده پولاد کیمیایی است که اولین فیلم خود با نام «معکوس» را به تهیه‌کنندگی پدرش مسعود کیمیایی ساخته تا امسال جشنواره فجر بدون نام «کیمیایی» نباشد.

«معکوس» فیلمی اجتماعی و خانواده‌محور است که گفته شده صحنه‌های اکشن هم دارد. در این فیلم بازیگرانی همچون بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت‌دوست و لیلا زارع بازی کرده‌اند.

«یلدا»

آخرین فیلم اولی جشنواره امسال مسعود بخشی است که «یلدا» را با موضوعی درباره عفو و گذشته ساخته است.

فیلم قبلی مسعود بخشی به نام «یک خانواده محترم» با توجه به برخی حواشی نتوانست پروانه نمایش بگیرد.

بخشی فیلم جدیدش را به تهیه‌کنندگی علی مصفا ساخته تا این بازیگر سینما علاوه بر بازیگری در این بخش، با تهیه دو فیلم در بخش نگاه نو سی‌وهفتمین جشنواره امسال حاضر باشد.

فرشته صدر عرفایی، بهناز جعفری، بابک کریمی، صدف عسگری در «یلدا» بازی داشته‌اند.

این فیلم داستان مریم کمیجانی زن جوانی است که به دلیل قتل شوهرش ناصر ضیا، به مرگ محکوم شده است در شب «یلدا» به استودیو برنامه تلویزیونی پربیننده آورده می‌شود تا توسط تنها فرزند مقتول، مونا ضیا بخشیده شود.

منبع: ایسنا


آموزش ساخت عروسک پارچه ای

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


معمولا کوچولوهای دوست داشتنی از عروسک پارچه‌ای استقبال می‌کنند و از داشتن چنین وسایل بازی لذت می‌برند. آسمونی در این بخش آموزش ساخت عروسک پارچه ای را منتشر می کند.

Fabric Doll Making 1 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

آموزش ساخت عروسک پارچه ای

Fabric Doll Making 2 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

الگوی کنار صورت که دوبار بریده می شود.

Fabric Doll Making 3 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

پشت سر (دو بار بریده شود)

Fabric Doll Making 4 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

دست (دوبار بریده شود)

Fabric Doll Making 5 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

پوزه یک بار و گوش دوبار از رنگ کرمی و دوبار از رنگ قهوه ای بریده شود.

Fabric Doll Making 6 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

پیشانی (یک بار بریده می شود)

قسمت عقب کف پا و دم دو بار بریده می شوند.

البته کف پا و کف دست ها به رنگ قهوه ای هستند!

Fabric Doll Making 7 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

روی دست (دو بار بریده می شود)

کف دست (دو بار بریده شود)

Fabric Doll Making 8 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

قسمت جلو بدن (دو بار بریده شود)

Fabric Doll Making 9 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

پشت پا (دو بار بریده شود)

Fabric Doll Making 10 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

جلوی پا و قسمت جلوی  کف پا هر کدام دو بار بریده شوند.

Fabric Doll Making 11 آموزش ساخت عروسک پارچه ای

آموزشالگوپارچه ایعروسکقهوه ایکف پاکف دست

تصاویر دیدنی ۹ دی ۹۷

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


photos 1397 10 09 6 تصاویر دیدنی 9 دی 97

شبنم مقدمی، هاتف علیمردانی و فرهاد اصلانی شب گذشته در اکران مردمی کلمبوس

photos 1397 10 09 4 تصاویر دیدنی 9 دی 97

رنگ‌آمیزی یک فیل برای شرکت در مسابقات انتخاب زیباترین فیل

photos 1397 10 09 7 تصاویر دیدنی 9 دی 97

شازده بانوی عمارت در کنار انیس و مونس

photos 1397 10 09 1 تصاویر دیدنی 9 دی 97

حدیث میرامینی و همسرش ؛ مجتبی رجبی در یک مراسم

photos 1397 10 09 3 تصاویر دیدنی 9 دی 97

مسابقات جام جهانی اسکی در ایتالیا

photos 1397 10 09 5 تصاویر دیدنی 9 دی 97

بهرام رادان و پژمان جمشیدی در کنار بازیگر زن خارجی

photos 1397 10 09 2 تصاویر دیدنی 9 دی 97

گروهی از گرگ‌های سفید قطبی در کانادا/ عکس روز وب سایت ” نشنال جئوگرافی”

photos 1397 10 09 8 تصاویر دیدنی 9 دی 97

رضا عطاران و عبدالرضا کاهانی درکنار بازیگر خارجی در فیلم جدید کاهانی در کانادا به نام آزاد مثل هوا


دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

۹ دی ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

این مطلب از وب سایت دان موزیک • دانلود آهنگ. انتشار گردید.

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

در این پست می توانید آهنگ مجید خراطها چشمام را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

download song | Singer: Majid Kharatha | Song name: Cheshmam  | With the text song Share To Majid Kharatha-Cheshmam Mo on your social network

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
مجید خراطها چشمام حمید احدی ترانه غمگین

 

تکس موزیک مجید خراطها چشمام

 

🎵 یه وقتایی هرچی صداتو میبری 🎵

🎵 بالاتر کمتر صداتو میشنون 🎵

🎵 اما یه وقتا چشماته که داد میزنه … 🎵

🎵 الان چشمام باهات حرف داره 🎵

🎵 یه دقیقه تو چشام نگاه کن هیچی نگو 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو 🎵

🎵 میبینم میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو 🎵

🎵 یه بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم هی تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو یه 🎵

🎵 بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو میبینم 🎵

🎵 میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

 

 

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام


سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


سازمان ها و شرکت ها

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی یکی از ارگان های دولتی ایران است که وظیفه ساماندهی فعالیت ها در فضای مجازی را بر عهده دارد. برای آشنایی با سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی این بخش آسمونی را مطالعه نمایید.

1 Audio and video in cyberspace سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی

نظربه توسعه روزافزون زیرساخت های ارتباطی ، تولیدوعرضه محتواهای متنوع صوتی و تصویری دراین بسترها توسط کاربران حقیقی وحقوقی، با رهنمود های مقام معظم رهبری و تاکید معظم له برفوریت وضرورت ساماندهی محتواهای منتشره درفضای مجازی درکشور و توسعه محتواهای غنی اسلامی به زبان فارسی در این فضا ودرراستای اصل ۴۴ قانون اساسی ونظریه تفسیری شورای محترم نگهبان از این اصل، با دستور ریاست محترم سازمان صدا وسیما، سازمان تنظیم مقررات صوت وتصویرفراگیر در فضای مجازی به منظوراستاندارد سازی خدمات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، هدایت و نظارت برای تولید و انتشار محتوا و خدمات مبتنی بر اخلاق رسانه‌ای و فرهنگ اسلامی ـ ایرانی، صدور مجوز به ارائه‌کنندگان خدمات در این عرصه، تهیه ، تنظیم و تصویب نظام نامه‌ها، روش‌های اجرایی، دستورالعمل‌های کاربردی و ساماندهی حوزه صوت و تصویرفراگیر در جهت حمایت از خدمات ‌دهندگان و تأمین حقوق کاربران، حمایت و تحرک ‌بخشی به حوزه تولید محتوا و خدمات وایجاد نشاط اجتماعی برای افزایش تبادل اطلاعات ترافیک داخلی و کاهش ترافیک بین‌المللی، افزایش کسب و کار واشتغال‌زایی در این حوزه، افزایش مراجعه کاربران بین‌المللی و استفاده هرچه بیشتر کاربران ایرانی از برترین محتواهای جهان و در نهایت تهیه دستورالعمل نظارت بر محتوا براساس ضوابط و استانداردهای پخش صوت و تصویر در سازمان صداوسیما وهمچنین زمینه‌سازی تسهیل‌گری برای فعالان این حوزه، تاسیس گردید.

بین المللیترافیکتولیدصوت و تصویرفراگیرفضای مجازیمحتوا

راهنمای خرید مبل تختخواب شو

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


فضای کوچک آپارتمان ها باعث شده با تغییر بعضی از لوازم استفاده بهینه ای از فضا داشت. مبل های تختخوابشو مهمترین تغییرات برای استفاده مناسب از فضای اتاق خواب هایی است که این روزها کتابخانه و لوازم ضروری دیگری را در خود جا داده است. برای یک انتخاب اصولی به چند نکته مهم باید توجه کرد. آسمونی در این بخش راهنمای خرید مبل تختخواب شو را شرح می دهد.

2 Folding sofa bed Copy راهنمای خرید مبل تختخواب شو

راهنمای خرید مبل تختخواب شو

– هزینه خرید این نوع کاناپه برای نمونه های یک نفره از ۳۳۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است و برای مدل های دو نفره از ۶۵۰ تا یک میلیون تومان. قیمت ها بستگی به جنس بدنه مبلمان و روکش پارچه مبلی دارد که در انواع مختلف گران و ارزان می شوند.

– جنس پارچه مبل یکی از نکات مهمی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. پارچه هایی با بافت درشت یا برجسته مناسب مبل های تختخوابشو نیستند. این مدل از پارچه ها با تمام زیبایی، موقع استفاده باعث آزارتان می شوند و بعد باید هزینه ای برای تعویض رومبلی در نظر بگیرید.

– معمولا مبل های تختخوابشو در سایز و اندازه های بزرگی طراحی شده اند.

قبل از خرید به فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. گاهی انتخاب هایی از سر بی فکری باعث می شود تا تمام فضا طوری پر شود که حتی نتوانید در اتاق حرکت کنید.بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق قبل از خرید، مبل را به حالت تخت باز کرده و تمام ابعاد آن را در نظر بگیرید و با فضایی که در اختیار دارید محاسبه کنید.

– بررسی اسکلت اصلی مبل های تختشو موضوعی است که باید قبل از خرید توجه زیادی به آن نشان داد. اگر قرار است مبل روزی حداقل دو بار باز و بسته شود، بدنه باید آنقدر مقاوم و محکمم باشد که بتوان مدت زیادی از آن استفاده کرد. بهترین اسکلت های مبل های تختخوابشو از جنس فلز است اما پایه های این مبل ها با توجه به روکش صندلی انتخاب می شود.

پایه های استیل که به بدنه مبل پرس می شود از کیفیت بیشتری نسبت به دیگر جنس ها برخوردار است. اگر انتخابتان کاناپه های پایه چوبی است بهتر است مطمئن شوید که پایه ها با چسب به بدنه کاناپه محکم شده باشند.آن دسته از کاناپه هایی که با میخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی شل شده و باعث نامیزان شدن و لق خوردن تختخواب می شوند.

– قبل از انتخاب کاناپه مورد نظر، آن را باز کنید و روی همه نقاط آن بنشینید و مطمئن شوید که همه نقاط آن مانند مرکز آن نرم و راحت است و مخصوصا به تعادل مدل های دو نفره نیز توجه کنید.

3 Folding sofa bed Copy راهنمای خرید مبل تختخواب شو

– سطح رویی و اطراف کاناپه را به دقت نگاه کنید.سطح کلی کاناپه باید پوشیده از تشک و پارچه باشد تا موقع خواب باعث آزارتان نشود. اگر در بخشی از کاناپه حتی برای تزئین از چوب استفاده شده است، از خریداری آن منصرف شوید.

– از مسئول فروش درباره خدمات جایگزین یا تعویض کردن تشک هنگام خراب شدن اطلاعات بگیرید. اگر این خدمات وجود نداشت یا هزینه آن بالا بود انتخاب های دیگر در فروشگاه های دیگر را در نظر بگیرید.

– برای خرید یک مبل تختخوابشو باید حتما سطح رویی و اطراف کاناپه را به دقت نگاه کنید. سطح کلی کاناپه باید پوشیده از تشک و پارچه باشد تا نرمی و لطافت را به شما منتقل کند. اگر در ساختار نهایی و رویی کاناپه از چوب استفاده شده، بهتر است از خرید آن منصرف شوید.

– قسمت تختخواب کاناپه را به سمت خود بکشید. اگر هنگام بیرون آمدن سخت و دشوار بیرون آمد ودچار لق خوردن و تکان خوردن شد باید اطمینان پیدا کنید که این مبل کیفیت نامناسبی دارد و انتخاب مناسبی نیست.

– در نظر داشته باشید اسکلت و بدنه کاناپه های تختخوابشو مقاوم باشند و همچنین تشک آن دارای قطر کافی و مناسب برای نشستن و خوابیدن باشد، در غیر این صورت به دلیل کاربرد دوگانه، این نوع مبلمان به سرعت فرسوده و خراب می شوند.

– کاناپه مورد نظر را به گونه ای انتخاب کنید که فنر داخل تشک آن محکم و بادوام باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دارای وزن بالایی هستند بهتر است تشکی با فنرهای مقاوم و محکم انتخاب کنید چرا که این دسته از افراد به طور معمول بعد از گذشت زمان کوتاهی از تشک ابراز نارضایتی دارند.


بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


hesam manzour1 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

بعد از پخش چند قسمت از سریال بانوی عمارت و حضور چهره های جدید ، طرفداران این سریال تلویزیونی علاقه بیشتری به شناخت بازیگران آن نشان دادند.
یکی از بازیگران نقش های اصلی سریال بانوی عمارت ، بازیگر نقش ارسلان میرزا است که برای اولین بار در تلویزیون و در یک سریال جلوی دوربین رفت. با آسمونی همراه باشید .

hesam manzour4 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

بیوگرافی حسام منظور :

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت است که یکی از چهره های فعال و شناخته شده تئاتر است.
او متولد ۱۸ آذر ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران است .
حسام منظور بازیگر و مدرس دانشگاه، تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس به اتمام رسانده است .
او از مدرسین تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است.
منظور بازیگری حرفه‌ای تاتر را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و کاندیدای دریافت بهترین بازیگر مرد سال ۱۳۸۸ برای نمایش “مکبث” و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سال ۱۳۹۵ برای نمایش “اودیسه” شده است.
او برای اولین بار در فیلم سینمایی تلفن همراه آقای رئیس جمهور و ربوده شده جلوی دوربین رفت و بازی در سریال بانوی عمارت اولین تجربه تلویزیونی این هنرمند است .

hesam manzour3 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

موضوع سریال بانوی عمارت :

داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد و  در این بستر به مهمترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی هم پرداخته می‌شود.
این سریال در شهرهای تهران، کاشان و قزوین فیلمبرداری شده است .

بانوی عمارت ، هر شب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود  و بازپخش آن یک بامداد ، ۹:۳۰ دقیقه صبح و ۱۴ بعد از ظهر روز بعد است.

hesam manzour9 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزای قاجار است که شیفته دختری به نام فخرالزمان با بازی مریم مومن میشود و برای به دست آوردن او هرکاری انجام میدهد . این ازدواج دوم اوست که از همسر اولش فرزند هم دارد .

hesam manzour بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت hesam manzour2 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت hesam manzour5 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت hesam manzour6 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت hesam manzour7 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت hesam manzour8 بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

ارسلان میرزابانوی عمارتتئاترمریم مومنمیلاد منظورمیلاد میرزاییویژه

دیالوگ های ماندگار عاشقانه | آسمونی

۸ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


برخی از دیالوگ هایی که در سریال ها و فیلم ها گفته می شوند معنی و مفهوم خاصی دارند. آسمونی در این بخش تعدادی از دیالوگ های ماندگار عاشقانه را منتشر می کند.

1 Lasting romantic dialogues Copy دیالوگ های ماندگار عاشقانه

دیالوگ های ماندگار عاشقانه

تو نميفهمی چقدر سخته وقتی سعی كنی سعی كنی سعی كنی ولی هيچ وقت نرسی…

I Am Sam

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

کسائی که دوسشون داری … اونا تنها کسایی هستند که میتونن بهت آسیب بزنن

the loft

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

ﻣﻦ ﺻﺒﺢ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﭘﺎ ﻣﯽ ﺷﻢ ﺩﻟﻢ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﺩ ﻛﺴﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺑﺎﻫﺎﻡ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻪ؛ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﻪ ﻛﻪ

ﻣﯽ ﺭﻡ ﺑﻴﺮﻭﻥ، ﻛﺴﯽ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺗﺎ ﺑﺮﮔﺮﺩﻡ؛

ﺩﻝ ﻛﺴﯽ ﺗﻨﮓ ﻧﺸﻪ ﻭﺍﺳﻢ؛ ﻛﺴﯽ ﻣﻨﻮ ﻧﺨﻮﺍﺩ؛ ﻣﯽﺧﻮﺍﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎﺷﻢ

ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎﺷﻢ

ﮐﻨﻌﺎﻥ

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

بلوتوث کبیر :یک نفر صد سکه دارد یکی نفر دیگه یک سکه.

شما از کدام یک از اینها سکه میگیرید ؟

قبله ی عالم : خوب از اونی که یک سکه دارد … !

چون اونی که صد سکه داره به هر حال قدرتی برای خودش داره چهار تا آدم دور برش جمع شدن نمیشه رفت طرفش که.

ولی اونی که یک سکه داره خوب کسی رو نداره ، تو سرشم میزنیم ، سکشو میگیریم ، دو تا اردنگی هم بهش می زنیم . یه کم منطقی باش …

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

بابک حمیدیان :یه چیزی بگو ترسم بریزه…

باران کوثری :میمیرم برات…

بغض

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

آلیس : چطور میکشنمون ؟!

پیتر: چیزی احساس نمی کنی

آلیس : چطور می تونی اینقدر مطمئن باشی؟!

پیتر: گلوله ای که با سرعت ۴ هزار فوت بر ثانیه حرکت می کنه ، ۴ برابر بیشتر از سرعت صوت ! حالا تاثیری که این سرعت به جا میزاره قابل پیشبینیه ، تو فقط درجا میمیری.

آلیس : فقط اون لحظه کنارم باش

– مردی از ماه نوامبر ( The November Man )

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

چیکار دارند می کنند با این شهر.دلم می خواست با لودر می زدم زیرش و همه چیز رو خراب می کردم و از نو دوباره می ساختم

-اینها رو همه یه دور خراب کردند و دوباره ساختند تا این شده

فروشنده-اصغر فرهادی

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

گاهی مجبوری میان ماندن و رفتن تنها یکی را انتخاب کنی و وای از آن روزی که بفهمی راه اشتباه را برگزیده ای. کابوس این انتخاب غلط تا آخر عمر رهایت نخواهد کرد.

گونتر گراس | بر گام خرچنگ

2 Lasting romantic dialogues Copy دیالوگ های ماندگار عاشقانه

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

میتونم یه رازی رو بهت بگم؟

+بله بگو

-هفته ی پیش رفتم به فروشگاه و یه تفنگ خریدم قصد داشتم اگه تومور مغزی داشتم خودمو بکشم.

تنها چیزی که منصرفم کرد این بود که پدر و مادرم با این کارم نابود میشدن

و مجبور بودم اول اونارو بکشم و بعدش عمه و عمو

و بعدش قتل عام به راه می افتاد!…

Hannah and Her Sisters

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

جیران: معصومه خانم میشه بریم پارک ؟

معصومه خانم: نه… نمیشه

خوبه خودت کوچولو بودی، بعد معصومه خانومتون نمیبردت پارک ؟!…

کیسه برنج

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

همیشه سعی کردم عروسک خیمه شب باز نباشم “

بلکه سر نخ عروسکهارو در دست داشته باشم …

پدر خوانده

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

خوشحالم، همون قد خوشحال که یه آدم الکی خوش، یه آدمی که خبر خوشی داره اما کسی رو نداره که بهش خبر بده

شب های روشن

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

علی (پیمان معادی) : من از دستورات شما پیروی نمیکنم چون اگر پیروی کنم یعنی قبول کردم که شما این حق رو دارید که به من دستور بدید

و شما این حق رو ندارید.

Camp X-Ray

*** دیالوگ های ماندگار عاشقانه ***

بدبختی ما خوشگلا اینه

که همیشه تو یادا میمونیم !

وضعیت سفید