Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

معرفی برند اورال بی Oral-B

۱۱ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی
 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

آسمونی، در این پست همراه آسمونی باشید تا یکی از برندهای معروف و جهانی در زمینه‌ی بهداشت دهان و دندان، یعنی اورال بی(Oral-B) را به شما معرفی کنیم.

oral b 4 معرفی برند اورال بی Oral B
اورال بی Oral-B

Oral-B نام تجاری محصولات بهداشت دهان و دندان است، از جمله مسواک، خمیر دندان، مسواک برقی، دهانشویه و نخ دندان. این مارک تجاری از زمان اختراع مسواک Hutson در سال ۱۹۵۰ در کسب و کار بوده است. این مارک از سال ۲۰۰۶ متعلق به شرکت چند ملیتی آمریکایی (Procter & Gamble) یا P&G است.

تاریخچه

دکتر رابرت هاتسون (۱۹۲۰-۲۰۰۱)، پریودنتیست کالیفرنیایی، یک مسواک را در سال ۱۹۵۰ طراحی و اختراع کرد. درخواست برای اختراع “مسواک Hutson” او در ۱۳ ژانویه سال ۱۹۵۰ ثبت شد و در ۲۴ اکتبر همان سال در اداره اختراع ایالات متحده آمریکا پذیرفته و به ثبت رسید. در سال ۱۹۵۸ او مسواک جدیدی با تعداد زیادی از پرز‌های نایلونی نازک، نرم، صاف و مسطح مشابه اختراع ۱۹۵۰، طراحی کرد.

او درباره طراحی جدید مسواک خود اعا کرد که ضرر کمتری برای مینای دندان دارد، برای ماساژ لثه مناسبتر است و برای برداشتن پودر دندان موثرتر از سایر مسواک‌های موجود در آن زمان است که دارای پرز‌‌های درشت و زاویه‌دار بودند.

او همچنین نام تجاری Oral-B را ایجاد کرد. اولین محصول به عنوان “Oral-B 60” شناخته شد، زیرا ۶۰ تافت(پرز) داشت. اندازه های دیگر با تعداد متفاوت تافت و نام های مشابه ساخته شد. دکتر هاتسون کسب و کار مسواک خود را در دهه ۱۹۶۰ فروخت و به طبابت در زمینه پریودنتال در سن خوزه ادامه داد.

oral b 5 معرفی برند اورال بی Oral B
تبلیغ قدیمی اورال بی

 

Oral-B در سال ۱۹۸۴ عضو گروه ژیلت (Gillette) شد. Braun که در آن زمان بخشی از گروه ژیلت بود ، شروع به استفاده از نام تجاری Oral-B برای مسواک برقی کرد. Oral-B از سال ۲۰۰۶ بخشی از شرکت Procter & Gamble بوده است. به گفته مسئولان این شرکت، “B” در Oral-B به معنای مسواک (Brush) است.

oral b معرفی برند اورال بی Oral B
مسواک الکتریکی اورال بی

 

در سال ۲۰۱۳، شکیرا به عنوان سفیر نام تجاری و سخنگوی ۳D white انتخاب شد.

در سال ۱۹۹۱، شرکت برنده جایزه ادیسون برای طراحی پرز‌های شاخص مسواک شد که در حال حاضر در تمام مسواک‌ها استفاده می شود. در سال ۱۹۹۸، مسواک CrossAction که دارای پرز‌های زاویه‌دار بود و امروزه در مسواک‌های الکتریکی کاربرد دارد، عرضه شد.

امروزه برند Oral-B، یکی از برند‌های پیشرو در صنعت دندانپزشکی است.

اختصاصی آسمونی


لینک کوتاه مطلب

http://zakerinportal.ir/?p=832

برچسب ها

مطالب مشابه