Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

اینترمیلان ۲ – ۱ فیورنتینا ؛ برد شیرین نراتزوری به لطف VAR

۵ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


ثبت نام لاتاری

شب گذشته بازی دو تیم اینترمیلان و فیونتینا که از ساعت ۲۲:۳۰ شروع شده بود به نفع تیم اینتر میلان به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، شب گذشته دو تیم اینترمیلان و فیورنتیا در غالب هفته ی ششم شری آ رو به روی هم قرار گرفتند که اینتر میلان توانست در زمین خود جوزپه مه آتزا پیروز شود .

تیم فیورنتینا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ی ۴ ضربه ی کوین میرالاس به تیرک دروازه ی هندانوویچ برخورد کرد تا زنگ خطری برای تیم اینترمیلان باشد . حملات دو تیم کار به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه ی ۴۴ بازی روی ارسال کاندروا توپ به دست هوگو برخورد کرد و داور پس از بازبینی صحنه توسط VAR  رای به ضربه ی پنالتی داد تا در آخرین دقیقه ی بازی در نیمه اول مائورو ایکاردی دروازه را باز کند .

بازی در نیمه ی دوم با حملات تیم فیورنتینا آغاز شد و این تیم توانست بازی را خیلی سریع به تساوی بکشاند . هوگو که در نیمه ی اول توپ به دستش برخورد کرده و عامل پنالتی شده بود ، پا به توپ شده و با یک پاس کیه زا را صاحب موقعیت کرد و او نیز با یک شوت دروازه ی اینترمیلام را باز کرد . این در حالیست که توپ به اشکرینیار برخورد کرده و با تغییر مسیر ، وارد دروازه ی تیم اینترمیلان شد .

پس از زده شدن گل تساوی توسط تیم فیورنتینا بازی بیش از پیش جذاب شد و هر دو تیم به دنبال گل دوم خود بودند تا در دقیقه ی ۷۷ دنیلو دی آمبروسیو روی پاس از مائورو ایکاردی توانست دروازه را باز کند تا شاگردان اسپالتی این بازی را نیز با برد پشت سر بگذارند .


لینک کوتاه مطلب

http://zakerinportal.ir/?p=372

برچسب ها

مطالب مشابه