Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

روش قطع کردن سرویس های خدمات افزوده و پیامک های تبلیغاتی

۲۰ بهمن ۱۳۹۷
بدون نظر


%name روش قطع کردن سرویس های خدمات افزوده و پیامک های تبلیغاتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد کی در حین تماشای برنامه تلویزیونی یا مرور صفحات اینترنتی با محتوایی روبرو شوید که شما را دعوت به ارسال پیامک به عددی می کند تا در  قرعه کشی شرکت داده شوید ، یا بدون قرعه کشی هدیه دریافت کنید.فناوری

اگر از سیم کارت های شارژی استفاده می کنید و احساس می کنید شارژ سیم کارت شما بدون استفاده به پایان می رسد ، این پست از آسمونی به شما کمک می کند.

به تازگی بعضی شرکت ها و سازمان ها با وعده ی قرعه کشی و جوایز میلیونی یا حتی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان هموطنان را ترغیب به عضویت در سرویس های خدمات مازاد می کنند و کاربران بی آنکه بدانند این سرویس ها برای آن ها عددی یا روزانه هزینه دارد در این سرویس ها عضو می شوند.

این سازمان ها با تبلیغات گسترده و پیشنهاد جوایز ارزنده مردم را بصورت گسترده عضو می کنند و مبلغی را معمولا بصورت روزانه از حساب آن ها کم می کنند.

برای مثال اگر یکی از این شرکت ها ۲۰۰,۰۰۰ نفر را عضو این سرویس کند و روزانه از هرکدام ۵۰۰ تومان حق عضویت بگیرد ، روزانه ۱۰۰ میلیون تومان برای خود درآمد ایجاد کرده است.
حال اگر به وعده خود عمل کنند و مقداری از این پول را به عنوان هدیه به بعضی از کاربران بدهند باز هم مبلغ زیادی کسب می کنند.

بعضی از این سرویس ها در زمان عضویت ، اعلام می کنند که هزینه ی عضویت سرویس چقدر است و به چه صورت ( عددی ، روزانه و … ) محاسبه می شود.
اما مشکل آن دسته از سرویس ها هستند که بدون اطلاع دادن به کاربران هر ماه مبلغ زیادی به عنوان حق عضویت روی دست مردم می گذارند.

در این پست از آسمونی تمامی راه های قطع کردن سرویس خدمات مازاد و اضافه را برای شما جمع آوری کرده ایم.

فناوری

کد دستوری :

بهترین و موثر ترین راه برای قطع کردن سرویس های خدمات مازاد و پیامک های تبلیغاتی استفاده از کد دستوری زیر است:

sms روش قطع کردن سرویس های خدمات افزوده و پیامک های تبلیغاتی

ستاره ۸۰۰ مربع

این کد دستوری در تمامی اپراتور ها قابل استفاده است و با شماره گیری این کد خدماتی از جمله قطع کردن سرویس های خدمات اضافی ، قطع کردن پیامک های تبلیغاتی و … دریافت می کنید.

 

لغو پیامک و سرویس های تبلیغاتی :

آسمونی : معمولا زمانیکه که از یک سامانه پیامک تبلیغاتی دریافت میکنید (برای مثال از سامانه ۹۰۹۰ یا ۹۰۹۸ یا سامانه های VAS)

کافیست به همان سامانه عبارت off یا خاموش را ارسال نمایید

گاهی اوقات نیز با ارسال یک پیامک خالی یا یک عدد به آن سامانه، پیامکی برای شما بر می گردد که حاوی کدهای مختلف آن سامانه است، که با توجه به راهنمایی آن میتوانید کد لغو طرح را ارسال نمایید.

منبع: اختصاصی آسمونی 


لینک کوتاه مطلب

http://zakerinportal.ir/?p=2253

برچسب ها

مطالب مشابه