Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

امارات ۲ – ۰ هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

۲۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


بازی دو تیم امارات و هند در رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ ، با برتری تیم امارات به پایان رسید .

EMIRATES VS INDIA امارات 2   0 هند ؛ بازگشت میزبان به جام با طعم صدرنشینی

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم امارات و هند که از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه آغاز شده بود با برتری دو گله تیم امارات به پایان رسید تا این تیم صدرنشین گروه A شود و از زیر بار فشار روانی این دوره از رقابت ها خارج شود .

با توجه به نتیجه گذشته تیم امارات در بازی با بحرین و نتیجه ای هند از بازی با تایلند گرفته بود ، تیم امارات برای بدست آوردن سه امتیاز پا به این مسابقه گذاشته بود که به جذابیت این بازی افزوده شد .

بازی با حملات هر دو تیم در نیمه اول آغاز شد ولی تیمی که موفق شد توپ را وارد دروازه تیم حریف کند ، امارات بود . حرکت زیبای علی مبخوت و پاس این بازیکن برای خلفان مبارک ، او را در یک زاویه بسته قرار داد ولی این بازیکن با یک ضربه زیبا توپ را به تور دروازه تیم هند رساند تا حساب کار یک بر صفر شود .
تیم هند که از باخت در این بازی خوشحال نبود جلو کشید تا نتیجه را برگرداند و خیلی زود می توانست گل تساوی را بزند . روی اشتباه مدافع تیم امارات ، توپ در اختیار سونیل چتری قرار گرفت ولی ضربه بغل پای این بازیکن با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه خالد عیسی گذشت تا نیمه اول با نتیجه ۱ ب صفر به نفع تیم امارات به پایان برسد .

در این بازی شانس با تیم هند یار نبود و این تیم هر چه میزد یا خالد عیسی با واکنش های بسیار عالی مانع از به ثمر رسیدن گل می شد و یا تیرک های افقی و عمودی دروازه مانع از باز شدن دروازه می شدند .

در نهایت در دقیقه ۸۸علی مبخوت تیر خلاص را بر پیکره تیم هند شلیک کرد . پاس بلند علی حسن از وسط زمین به پشت مدافعین تیم هند ، توسط علی مبخوت با یک سر توپ زیبا و یک ضربه دقیق به گل دوم تیم امارات بدل شد تا کار تیم هند در این بازی یکسره شود و شاگردان آلبرتو زاکرونی با ۴ امتیاز به صدر جدول گروه A تکیه بزنند .


لینک کوتاه مطلب

http://zakerinportal.ir/?p=1656

برچسب ها

مطالب مشابه